Business

Radość i duma z zaprojektowanego przez siebie kalendarza

Radość i duma z zaprojektowanego przez siebie kalendarza

Zawsze większą wartość miało coś, co wykonało się samemu, jest to wtedy wyjątkowe, unikatowe. Mamy wpływ na wybór elementów, z którego powstanie dana rzecz. Z reguły pod koniec danego roku, a najpóźniej z początkiem nowego zaczynamy zastanawiać się nad wyborem kalendarza. Nie trzeba już tylko kupować gotowych kalendarzy, można zaprojektować swój kalendarz książkowy, a nawet kalendarz z własnym nadrukiem. Sprawi to nam dużo radości, gdy już znajdzie się w naszej torebce, teczce, czy zawiśnie na ścianie.

Radość z projektowania swojego kalendarza książkowego

Warto posiadać i korzystać z kalendarza książkowego, przypomni o ważnym spotkaniu, ważnej rocznicy, uroczystości czy wizycie u lekarza. Spełni także funkcje notesu, w którym można zapisać na szybko ważną informację. Bądź kreatywny i zaprojektuj swój kalendarz książkowy. Nie trzeba już wybierać kalendarza spośród dostępnych w sklepie. Są one standardowe, po to by odpowiadały jak największemu gronu osób. Możesz samodzielnie zadecydować o wielkości, użytym do jego wykonania materiale, kolorze materiału, czy sposobie zamknięcia. Także zadecydujesz, jak ma wyglądać środek. Czy chcesz więcej miejsca na notatki, czasem można poprosić o dopisanie cytatów znanych osób czy porad kulinarnych. Oferta jest bogata, firmy pragną zaspokoić oczekiwania klientów. Zaprojektuj swój kalendarz książkowy, tak byś poczuł że jest właśnie stworzony dla Ciebie.

Kalendarz z własnym nadrukiem w pracy

Po wejściu do biura, często można dostrzec ścienny, plakatowy kalendarz lub taki stojący na biurku. Ma on za zadanie przypominać o ważnym spotkaniu, terminie wykonania jakiegoś zadania w pracy. Jest on niezwykle ważny, trudno przecież o wszystkim pamiętać przy ciągłym napływie obowiązków. Zaprojektowanie kalendarza z własnym nadrukiem to połączenie praktyczności, funkcjonalności z pewną odskocznią od pracy. Często zdjęcia najbliższej rodziny znajdują się na biurkach w pracy, zaprojektowanie kalendarza z własnym nadrukiem, np. zdjęciem rodziny pozwoli mieć dwa w jednym. Cieszyć będzie oko przez cały rok.

Gdzie zaprojektować kalendarz książkowy lub z własnym nadrukiem?

Można zaprojektować kalendarz z nadrukiem, tzw. fotokalendarz czy książkowy nie wychodząc z domu. Firmy wykonujące kalendarze udostępniają programy do projektowania. Można korzystać z dostępnych szablonów, kolorów tła, ramek, poprzez pole testowe coś napisać oraz swobodnie wstawić zdjęcie.