Zacznij od tego

Jak to fajnie, że do nas trafiłaś/trafiłeś

Dlaczego My?

 1. Jesteśmy grupą ludzi, którzy uwielbiają sprzedawać. Żyjemy ze sprzedaży. Cała wiedza zawarta w niniejszym serwisie jest konsekwencją naszych wieloletnich doświadczeń w sprzedaży. Zdobywaliśmy ją w wielu branżach, na rynkach krajowych i zagranicznych, a także w różnych kanałach sprzedaży.
 2. Nie boimy się wyzwań dotyczących prowadzenia sprzedaży. Wspieramy wszystkie obszary dotyczące prowadzenia profesjonalnej sprzedaży. Konkretnie pomagamy w tym, jak:
  • Jak znaleźć klienta? Proces prospectingowy: cele sprzedażowe, profil klienta, źródła klientów, metody docierania do klientów, plan działania. Jak już znajdziemy potencjalnego klienta, to pomagamy w tym:
  • Jak sprzedać? W trakcie spotkania, przez telefon, internet… Proces sprzedaży: cele, przywitanie, zagajenie, intencje, analiza potrzeb, prezentacja oferty, zbijanie obiekcji, domykanie sprzedaży).
  • Jak utrzymać klienta? Proces zarządzania relacjami z klientem: cross-sell, up-sell, aktywizacja, retencja, itd.
  • Jak zarządzać sprzedażą? Proces zarządzania sprzedażą: rekrutacja handlowców, motywacja, rozwój umiejętności i kompetencji sprzedażowych, kanały sprzedaży, marketing i promocja, konstrukcja oferty, raportowanie, CRM itd.

Więcej na temat NASZEGO ZESPOŁU znajdziesz tutaj

Komu pomagamy sprzedawać?

Wszystkim – nasze rozwiązania kierujemy dla Ciebie i dla Firm, które chcą:

 1. Nauczyć się, jak skutecznie sprzedawać,
 2. Rozwijać prowadzoną sprzedaż,
 3. Skutecznie zarządzać sprzedażą,

Jak pomagamy sprzedawać?

Praktycznie i skutecznie, przy pomocy oferty, z której szczegółami możesz zapoznać się TUTAJ. Możesz również wybrać pomiędzy lekturą naszego BLOGA  lub bezpośrednim KONTAKTem.

Referencje

Zapoznaj się z referencjami od naszych wybranych klientów i instytucji – TUTAJ.

 

***

Jeśli masz jakieś pytania/propozycje – zachęcamy do KONTAKTU