słownik sprzedaży

Słownik sprzedaży

Sprzedaż jest pełna różnych zwrotów i terminów. Część z nich pochodzi z języka angielskiego, a część jest wytworem wielu lat praktyki, doświadczeń i kreatywności milionów handlowców i sprzedawców… Z myślą o osobach, które rozpoczynają przygodę ze sprzedażą uruchomiliśmy – Słownik Sprzedaży. Publikujemy w nim wyjaśnienia dotyczące najczęściej występujących zwrotów i terminów.

Słownik sprzedaży – zasoby

Na początku ilość terminów może nie wydawać się imponująca, jak dotąd opublikowaliśmy ich kilkanaście. Nie oznacza to jednak, że ta baza nie będzie przyrastać. Systematycznie będziemy rozwijać bazę terminów. Zachęcamy wszystkich do współpracy przy jego tworzeniu. Jeśli czegoś tam brakuje, po prostu zgłoś to do nas, a my z pewnością opracujemy stosowne i praktyczne wyjaśnienie.

W słowniku tłumaczymy również slang handlowców. Sami kiedyś zaczynaliśmy sprzedawać i wiemy, że zadawanie pytań doświadczonym stażem sprzedawcom nie wchodziło w grę. Musieliśmy szukać wyjaśnienia dziwnych zwrotów sami. Między innymi z myślą o takich osobach, zaczęliśmy tworzyć słownik sprzedaży.