nowe otwarcie WspieramySprzedazPL

Nowe otwarcie WsparcieSprzedazy.pl w 2018!

Każdy zapewne ma inne skojarzenia jeżeli chodzi o początek nowego roku… Wielu z nas na przełomie roku podejmuje próbę zmiany czegoś w swoim życiu. Dotyczy to zarówno wyzwań osobistych, jak i biznesowych. Przybierają one zazwyczaj postać postanowień noworocznych, które wiemy czym się kończą. Dlatego jako zespół WspieramySprzedaz.pl podjęliśmy decyzję, aby z naszymi działaniami „uciec do przodu” i już dziś z prawdziwą przyjemnością prezentujemy zmienioną wersję naszego serwisu.

Zakres głównych zmian na WspieramySprzedaz.pl:

  1. Nowy szablon serwisu – dotychczasową ciemną kolorystykę zastąpiliśmy jaśniejszą i bardziej przyjazną dla oka 😊. Całkowicie przebudowaliśmy 1 stronę serwisu wcześniejsza składała się z 5 głównych sekcji, obecna ma ich 8.
  2. Nowa nawigacja – główne menu nie uległo zmianie, za to wprowadziliśmy zmiany pozwalające jeszcze szybciej docierać do informacji. Dotychczasową nawigację po kategoriach użytkowników osoba fizyczna/firma zastąpiliśmy podejściem od strony najczęściej wyszukiwanych zagadnień w sprzedaży, czyli: jak znaleźć klienta, jak sprzedać, jak utrzymać klienta, jak zarządzać sprzedażą. Kolejną zmianą jest wdrożona na główniej stronie nawigacja po formach rozwiązań (to aż 8 propozycji), które oferujemy wszystkim, którzy szukają wsparcia sprzedaży.
  3. Jeszcze lepszy mobile – nowy serwis wygląda naprawdę świetnie na telefonach. Wersja na mobile (telefony komórkowe) jest w pełni funkcjonalna tzn. można z niej korzystać w takim samym stopniu, jak w wersji na komputery.
  4. Szybsze działanie – na koniec największy powód do dumy, skróciliśmy czas ładowania się serwisu o około 50%! Co to znaczy? Że możesz korzystać z serwisu jeszcze sprawniej, gdziekolwiek jesteś i masz dostęp do internetu.

Te zmiany już są i działają. Już wkrótce wdrożymy kolejne rozwiązania. Wszystko co robimy, robimy w jednym celu, my po prostu WspieramySprzedaz.pl 😊.

 

Zapoznaj się z produktami wsparcia Twojej sprzedaży w naszym sklepie

Skorzystaj z oferty naszych kursów online

Informacje o nowych artykułach i sposobach na zwiększanie sprzedaży wprost na Twój email newsletter