firma na Allegro

Firma na Allegro – dlaczego warto?

Na pewno wiesz, że zdecydowana większość firm działających w Polsce to małe firmy. Działają lokalnie, często sprzedaż jest prowadzona tylko przez właściciela, który co tu kryć – pełni wszystkie najważniejsze role w firmie (czasem jest księgowym, czasem zajmuje się marketingiem, produkcją, sprawami kadrowymi, i wieloma innymi sprawami) w tym natłoku zajęć, czasem trudno znaleźć czas na prowadzenie sprzedaży. Jakby to było fajnie, żeby w tym samym czasie sprzedaż „sama się robiła”, jest na to rozwiązanie…

firma na Allegro
firma na Allegro

Zarejestruj swoją firmę na Allegro, jako tzw. Konto Firma. Co na tym zyskasz?

  • Twoja firma na Allegro – Fajne jest to, że pozbędziesz się ograniczenia – jakim jest działanie wyłącznie na rynku lokalnym (jeśli do tej pory tak działałeś), tak naprawdę dzięki Allegro Twoja firma zyskuje dostęp do klientów z całej Polski!
  • Twoja firma na Allegro – Fajne jest również to, że Allegro działa cały czas (24h i 365 dni w roku), a to oznacza że Twoi potencjalni klienci mogą praktycznie o każdej porze zapoznać się z Twoją oferta i kupować, kupować… Wcale nie są uzależnieni od godzin otwarcia firmy, czy dostępności Twoich sprzedawców!
  • Twoja firma na Allegro – Fajne jest również to, że dzięki Allegro twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna. Może już masz własną stronę internetową firmy, ale może niewielu klientów poprzez nią do Ciebie dotarło. Być może inwestowałeś w jej reklamę, czy promocję i nie przyniosło to oczekiwanego zwrotu? Dzięki Allegro, możesz „zapomnieć” o tych nakładach. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Twoją firmową stronę promować dzięki Twoim aukcjom na Allegro!
  • Twoja firma na Allegro – Fajne jest również i to, że na Allegro jest Twoja konkurencja – obserwując ich zachowanie, możesz sam dostosowywać ofertę do zmieniających się potrzeb klientów, no i zaskakiwać konkurencję!
  • Twoja firma na Allegro  – Fajne jest również to, że przy pomocy Allegro – możesz „badać preferencje” klientów. Jeśli np. produkujesz 2 towary A i B i widzisz, że 95% sprzedaży na Allegro to towar A, warto rozważyć, czy dalej opłaca się produkować towar B (skoro niewielu znajduje klientów, a być może i koszty jego produkcji są wyższe)!
  • Twoja firma na Allegro – Fajne jest również to, że dzięki sprzedaży z Allegro możesz mieć więcej czasu dla siebie, no i na inne ważne dla Twojej firmy sprawy!
  • Twoja firma na Allegro – Fajne jest również to, że Allegro daje perspektywę wejścia na rynki zagraniczne. Allegro ma bliźniacze serwisy u naszych sąsiadów. W zależności od rodzaju prowadzonego biznesu, można rozważyć sprzedaż poza granicami Polski!

Podsumowanie

Mam nadzieję, że przekonałem Ciebie o tym, że warto zarejestrować Twoją Firmę na Allegro :)…

Zapoznaj się z produktami wsparcia Twojej sprzedaży w naszym sklepie

Skorzystaj z oferty naszych kursów online